Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A. Markus, Landschap bij Oosterbeek
Ergebnis: 190 EUR

Antoon Markus, 1921. 1870 - 1955. Landschap bij Oosterbeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Interieur met figuren
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 30 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Startpreis 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een horloge, 3 ringen, diverse bedels en stukjes ketting. Totaal ca 81 gram.

Zilveren crucifix met emaille
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren collier, 835/000, met zilveren kruishanger, 925/000, crucifix versierd met blauw en groen emaille, bevestigd aan een fantasie jasseroncollier met ribbewerking. 9x6cm. lengte collier 70 cm. To...

Gouden Rolex
Ergebnis: 1.800 EUR

Geelgouden Rolex dameshorloge,750/000, Orchid, mechanisch horloge met een zeskantige kast op de rand bezet met 38 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct. Voorzien van een bewerkte wijzerplaat ...

Jacoba Surie, Vaas met bloemen
Ergebnis: 330 EUR

Jacoba Surie. 1879 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.

3x Naakt studies, (Rusland?)
Ergebnis: 150 EUR

Drie maal naakt studies. 20e Eeuw. Rusland?. Olieverf op papier. Afmeting: 53 x 70 cm / 62 x 85 cm. In goede staat.

Zilveren brillenkoker, 1835
Startpreis 100 EUR

Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal model met ribdecor. MT.: A.Kreyt, Schoonhoven, jl.:V:1855. 13x4cm. ca 83 gram. Enkele kleine deukjes verder in goede staat

Lepelvaasje met zilveren montuur
Startpreis 80 EUR

Klein lepelvaasje van zogenaamd Fries draadglas met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand. Afmeting: 6,5 cm. Mr. J.I. Blom - Amsterdam. 1898 - 1899. Hierin vijf stuks 835/000 zilveren mokka-l...

Zilveren Russische strooier, besamin
Ergebnis: 180 EUR

Zilveren besamin kruiden houder, 84 zolotniks, 875/000, Drie musicerende rabbi's geplaatst op een ronde voet met 3 bolpoten. Voorzien van een strooier in de vorm van een bol met scharnier en bezet met...

6x Zilveren viscouverts
Startpreis 600 EUR

Zes 835/000 zilveren viscouverts met Haags Lofje. Mr. Zilverfabriek - Voorschoten. Anno 1940. Afmeting: 17 cm en 20,5 cm. Als nieuw. Circa 600 gram. In goede staat.

Friese zilveren brandewijnkom, 18e eeuw
Startpreis 520 EUR

Friese zilveren brandewijnkom, 18e eeuws, versierd met gedreven florale afbeeldingen, trembleerwerk en twee horizontaal geplaatste grepen met figuur. 25x12x8cm. ca 226 gram. In goede staat

Seiko horloge
Ergebnis: 85 EUR

Stalen Seiko horloge, heren, chronograaf met tachymeter, voorzien van stalen band. Quarts.

E. Rabers, Gerard Krol aan het schilderen
Startpreis 250 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse schilder Gerard Krol aan het plein air schilderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.

Botanische gravure, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, H.Bom? Heer aan tafel met vaas met bloemen
Ergebnis: 140 EUR

Onduidelijk. H. Bom? 1938. Heer aan tafel met vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 20 cm. In goede staat.

Gouden biesmarkarmband
Ergebnis: 375 EUR

Geelgouden armband, 585/000, biesmarkschakel met bollen. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 12 mm, lengte 21 cm. ca 17,2 gram. In goede staat

Zilver op goud armband, olifant met diamant
Startpreis 1.000 EUR

Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...

Granaat collier & portrethanger
Startpreis 220 EUR

Collier van gefacetteerde granaten, ø 6 mm, met opengewerkte gouden bolletjes met gematteerde geelgouden bolsluiting, 585/000. Het collier is voorzien van een ronde geelgouden hanger met een portretje...

Zeer grote zilveren jat
Startpreis 300 EUR

Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...

Compleet zilveren bestek
Ergebnis: 1.400 EUR

Compleet zilveren bestek, Duits 800/000, met 12 tafelmessen, -lepels en 13 tafelvorken, 11 dessertmessen en 12 dessertvorken, een fruitmes, 10 koffielepels, 11 ijslepels, 21 taartvorken, een fraai vis...

Zilveren kan, 18e eeuw
Ergebnis: 275 EUR

Antieke bijzondere zilveren kan met greep en tuit. Versierd met bewerking en divers graveerwerk met Oosterse afbeeldingen van o.a. bloemen, bladeren, dieren en figuren. MT.: Jan Romer, Rotterdam, jl.:...

Antieke fotolijst, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

2 Zilveren fotolijsten
Ergebnis: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, rechthoekig model, één met een brede rand versierd met ruitvormig decor en een lijst met een gegraveerde bewerking. 9x11cm en 7,5x11cm. Diverse gehaltes. In goede staat