19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
Zeldzaam drie-delig 19e eeuws opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met landschappen en goud decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Engelse staande klok met kwartierslag Westminster. Circa 1920. Afmeting: H 169 cm. In goede staat.
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse eikenhouten gestoken tafelklok in Renaissance-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Alleen genummerd. Afmeting: 100 x 62 x 35 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Engelse keramieken borden met chinoiserie decor. W + T Adams decor. Kim Ki Soah. Afmeting: ø 24,8 cm. Eén haarlijn. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarscheur + randschade. Eén bord lichte randschade. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Duitse Art Deco porseleinen schaal met opengewerkte omranding. Gemerkt Schönberg Arzberg. Motief: Willkommen. Afmeting: 5 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee kristallen schalen met zilveren beugel, 833/000. Bonbonschaaltje op voet met amandelvormig slijpsel, ø18x16cm. en een omgeslagen rand met gecontourneerde rand. Voorzien van een beugel met parelr...
Grote 835/000 zilveren soeplepel. Steel met puntfilet. Mr. J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten. Anno 1924. Laatste jaar van deze Mr. Lengte: 28 cm. Gewicht: circa 177 gram. In goede staat.
Originele Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur uit de Gründerzeit. Halfuur-slag. Nr.: 822475. Circa 1880. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Zilveren bedelarmband, 925/000, jasseronschakel voorzien van ronde hangers, ø 16 mm, met sterpatroon. ca 36 gram. ca 20 cm. In goede staat
Zilveren gembercouvert, 833/000, met filetrand, MT.: J.H. Eversbag & D. van Outvorst, Amsterdam, jl.:f:1890 ,17 cm, in cassette. En een taartschep met een opengewerkte gecontourneerde schep, met een d...
Choker, 333/000, met stenen. Ankercollier met in het midden een staafje met daaraan 2 rond gefacetteerde steentjes en onderaan een peervormig gefacetteerde steen. 44 cm. ca 1,6 gram. In goede staat
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Djokja zilveren schalen, bakje en vingerhoed, 800/000. Grote ronde zilveren Djokja schaal, 800/000, met accolade vormige rand, geplaatst op 4 bolpoten. ø 28 cm, een ovaal schaaltje, 21x10 en een hoog ...
Bijzonder zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Met 2 inktpotten. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) z...
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Zilveren theezeef en suikerschep, 833/000, met ivoren greep. 11-14cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...