Zilveren strooibus. Is voorzien van een kuiken welke deels verguld. Onbekende merken. Gewicht: circa 27 gram. Afmeting: 4,5 x 6 cm. In goede staat.
Vijf-delige antieke Engelse tinnen koffie/theeset, Sheffield. Art Deco-stijl. Circa 1920. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Originele Duitse notenhouten Lenzkirch regulateur uit de Gründerzeit. Halfuur-slag. Nr.: 822475. Circa 1880. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Vroege messing wijwaterhouder met cherubijnkopjes en hengsel. Afmeting: 16 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Kleine zilveren soezenschaal, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd floraal decor voorzien van parelrand. Importeursteken. D.Aubert 's Gravenhage. na 1958. 15x18x7cm ca 148 gram. In zeer goe...
Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden bolsluiting, 585/000. parel ø 7mm, bloedkoraal 2 mm. Lengte 42 cm. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met zwarte zoetwaterparel. ø 8 mm. Nieuw
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke historisme messing Gustav Becker tafelklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1890. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Tibetaans beschilderde en met leer beklede dekselkist. Met goudkleurige figuren decor. 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Saffier, ovaal gefactteerd, 4,52 ct, met een groen blauwe kleur. Voorzien IGI certificaat.
Twee 19e eeuwse plated Biedermeier kandelaren met florale decor. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kristallen schalen met zilveren beugel, 833/000. Bonbonschaaltje op voet met amandelvormig slijpsel, ø18x16cm. en een omgeslagen rand met gecontourneerde rand. Voorzien van een beugel met parelr...
Zilveren gembercouvert, 833/000, met filetrand, MT.: J.H. Eversbag & D. van Outvorst, Amsterdam, jl.:f:1890 ,17 cm, in cassette. En een taartschep met een opengewerkte gecontourneerde schep, met een d...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staand horloge met acht bellen speelwerk en uurslag op gongspiraal. William Clement Feverschaw. Drie gewichten, kwartierslag. Eén melodie + silent. Klok...
Choker, 333/000, met stenen. Ankercollier met in het midden een staafje met daaraan 2 rond gefacetteerde steentjes en onderaan een peervormig gefacetteerde steen. 44 cm. ca 1,6 gram. In goede staat
Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.
19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen atlas pendule met marmeren basement. Gesigneerd Gavernier à Paris. Met achtdaags enchapement uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met hond. Circa 1900. Gesigneerd Moreau. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met Amsterdams Bont decor. Eén kom haarlijn. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Ludwig Munthe. 1841 - 1896. Boerderij met boerin bij avond in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 14 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Zilveren theezeef en suikerschep, 833/000, met ivoren greep. 11-14cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met roze decor. Bestaande uit: Theebus + dekselschaal. Floraal + putti + bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met robijnen. Ring met een markiesvormige rozet bezet met rond gefacetteerde robijnen. ø kop 18x14mm. ca 3,3 gram. ø 53. In goede staat
Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood serviesgoed. Decor Kutani Crane. Kraanvogels + floraal decor. Tweede helft 20e Eeuw. Bestaande uit: Zes schalen, twee vazen, vijf eierdoppen, vijf kop en schotels, vier borden, drie ko...
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 18,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten beschilderde marine kist. Circa 1900. 2nd Ships Compass, met twee-master op deksel en naam Peter Habgood. Afmeting: 28 x 35 x 36 cm. In goede staat.
30-er Jaren handgeschilderde KLM reclame ontwerp 'De tijd vliegt'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 32 cm. In goede staat.
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Twee zilveren staande miniatuur klokjes, 833/000, staande klok met atlas en slinger en een staande klok met witte aangetaste wijzerplaat met kuif. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. 12 cm. In redelijk goe...
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Armband van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, 6x3mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting met geschulpte rand en een ovale bloedkoraal. lengte ...
Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame en exclusieve Aurora pen "Giuseppe Verdi La Royale platinum". Platinum pen, rondom gegraveerd en met diamanten rand op het uiteinde. Nr. 30/99 met originele doos en papieren. In zeer g...