Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.
Hollandse eikenhouten antieke stickbarometer. Circa 1900. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgestoken maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Twee dozen met oude domino stenen met been. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek kopergeslagen. Bestaande uit: 19e Eeuws Perzisch tablet met tekst en florale medaillons. Franse wandschotel, Gouter Champetre, circa 1900, met figuren + fruit decor. Afmeting: 45 - 52...
Vier oude plated champagne coups Beyca Spain, met daarbij een chrome champagne koeler. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 77 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Doofpot, 19e eeuw + ketel, circa 1900 + schildersezel, 21e eeuw. Afmeting: 24 - 55 cm. In goede staat.
Lot koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote appelketel, beddepan, eikenhouten emmer met koperen banden. Afmeting: 24 - 110 cm. In goede staat.
Antiek paardentuig. Circa 1900. Hout, leder, ijzer + messing. Afmeting: 87 x 51 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse weegschaal met twee messing gewichten sets. Circa 1900. Afmeting: 14 - 41 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee kraagkandelaren, 20e eeuw. Eén doofpot, 19e eeuw. Eén theestoof, 19e eeuw. Eén steel-waterkan, 19e eeuw. Afmeting: 17 - 45 cm. In goede staat.
Oude Marokkaanse dolk met koord. Plated bewerkt messing met houten heft. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Vedette Westminster kwartierslag eikenhouten regulateur. Circa 1920. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
Antieke beukenhouten poppenstoel met gietijzeren wieltjes. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 64 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.