Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
19e Eeuw Franse bijzettafel met twee lades, brons beslag en marmerenblad. (fineerschade) Afm. 73x40 cm ø. Cond.:M
Antieke notenhouten barokstijl armleunstoel omstreeks 1880 met nette cremekleurige bekleding, 102x67x60cm. Cond;G
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm.
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia, etage, twee lades, staande op koperen wieltjes, Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw . In goede staat 63x47x46cm.
Hollandse wortelnoten baroksecretaire, stijlmeubel, 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten 103x88x48cm Cond:G
Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Noord- Duitse biedermeier mahoniehouten wangentafel, omstreeks 1830 met bandintarsia, lichte fineerschade, tip van 1 vierspantpoot is weg. 76x70x183cm. Cond:R/G
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.
Walther Kohlhoff, Berlijn 1906-1981. Spoorwegbrug Berlijn, Oosthaven. Aquarel op papier. Afm. 53x36 cm. Cond.: G.
Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.
Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.