Diese Webseite verwendet Cookies

28. Aprilveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. April 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit 6043
2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Zeer grote schotel, 18e eeuw 6036
Zeer grote schotel, 18e eeuw

Ergebnis:

650 EUR

Grote drakenpot, Jia Jing 6000
Grote drakenpot, Jia Jing
Startpreis 3.000 EUR
Staand lampje met putti 2178
Staand lampje met putti
Startpreis 50 EUR
3 Delen oud glas 5586
3 Delen oud glas
Startpreis 20 EUR
Messing inktstel 2171
Messing inktstel
Startpreis 175 EUR
Verkauft
Biedermeier weegschaal 2164
Biedermeier weegschaal

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam 5579
6 Delen glaswerk, Copier Leerdam

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Divers kristal 5550
Divers kristal

Ergebnis:

30 EUR

3 Delen glaswerk 5543
3 Delen glaswerk
Startpreis 60 EUR
5 Chinese glazen snuff bottles 5536
5 Chinese glazen snuff bottles
Startpreis 110 EUR
2 Glazen  bolvazen 5529
2 Glazen bolvazen
Startpreis 40 EUR
Verkauft
12 Delen Boheems kristal 5500
12 Delen Boheems kristal

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Bronzen beeld, putti 5105
Bronzen beeld, putti

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout 5098
3 Beelden, 1x Marmer en 2x hout

Ergebnis:

40 EUR

Buste, Jezus, Beroude 5062
Buste, Jezus, Beroude
Startpreis 130 EUR
Boekensteunen justitia 5055
Boekensteunen justitia
Startpreis 115 EUR
Verkauft
Bronzen valk 5048
Bronzen valk

Ergebnis:

140 EUR

Balmain horloge 803
Balmain horloge
Startpreis 650 EUR
3 Delen Meissen 6486
3 Delen Meissen
Startpreis 150 EUR
Beeld, lezende heer 5012
Beeld, lezende heer
Startpreis 375 EUR
2 Vuurvergulde bronzen kandelaars 5005
2 Vuurvergulde bronzen kandelaars
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
2 Perzische kleden 4521
2 Perzische kleden

Ergebnis:

50 EUR

2 Stellen kandelaars 2078
2 Stellen kandelaars
Startpreis 60 EUR