Uniek Balmain horloge, model B-Crazy, met milanees gevlochten band, langwerpige kast en 2 passanten bezet met diamanten. Edelstaal met clipsluiting. Breedte horloge 2 cm. omtrek 16 cm. In zeer goede s...
Drie delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw met decor van flora en goud: 1x vleesschaal en 2x ontbijtborden in goede staat 22-36cm. Cond.: G
Porseleinen Bing en Gröndahl puppy nr2026, 20e eeuw 11x17x8,5cm Cond:G
Twee maal oud Fayence, grote apothekerspot met drie eikels en een tulpensteker 11-20cm Cond:G
Vier Delftse blauwe borden 18e eeuw met figuren en floraal decor, glazuurschade en gelijmd.
Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R
Duits aardewerk Katzhütte figuur, liggend naakt met ree(vingers af) twee Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900, 15-36cm. Cond:R/G
Oud Royal Copenhagen servies, 16 kop en 23 schotels, melk en suikerpot, 5 presenteerschalen, drie ontbijtborden, 13 gebaksborden 10-36cm, minimale beschadiging mogelijk, Cond:G
Vijf delen oud porselein, oorvaas Limoges decor Main, eenmaal dame gemerkt Berto Lotti Milano , twee figuren boekensteunen, groep jachtgezelschap(gelijmd) 9,5-27cm Cond:R/G
Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G
Twee grote 19e eeuwse Engels porseleinen figuren, edelman en edelvrouw bij boomstronk, in goede staat 23-24cm Cond:G
Zeer grote 19e eeuwse Fayence dekselvaas op bronzen voet, Frans Fayence polychroom met geschilderd coulissendecor, Chinese motieven, monogram L.F 5.2 55cm. met gat in de bodem voor lampevoet. Cond:G
Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R
Achttiende eeuws Chinees porseleinen houder met deksel en floraal decor(haarscheuren) 6,7x7,8ø Cond:R
Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor, in goede staat 59x24cmø Cond:G
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, omstreeks 1880, Junghans met wekker, in goede staat 44cm Cond:G
Zware zilveren vleesvork, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist jl.: W: 1931 22 cm, ca 63 gr. Cond.: G
Gouden ring, 585/000, met briljantjes. Ring met geschulpte bewerking aan de bovenzijde, half wit gematteerd en half geel poly met daartussen 5 kleine briljanten. ø 52 ca 2,5 gr. Nieuw
Grote gouden ring, 585/000, met agaat. Een ring met grote geschulpte zetkast voorzien van getorste bewerking, met daarin een ovaal cabouchon geslepen agaat. ca 4,9 gr. ø 65 Ring is iets uit model.
Kleine 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale decors in goede staat 6,3x10x5,7ø
Twee groot 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor(beide randschade) 44,5xø19cm.