Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Delftse schotel, APK 6111
Delftse schotel, APK
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Art Deco klok 3575
Art Deco klok

Ergebnis:

30 EUR

Schwarzwalder 3568
Schwarzwalder
Startpreis 60 EUR
Vaas, Josef Steidl 6104
Vaas, Josef Steidl
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Schilderij, boerderij 1490
Schilderij, boerderij

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Lampetstel 6368
Lampetstel

Ergebnis:

30 EUR

Grote schotel, 18e eeuw 6361
Grote schotel, 18e eeuw
Startpreis 190 EUR
Chinese schotel 6354
Chinese schotel
Startpreis 80 EUR
5 Oude bierpullen 6068
5 Oude bierpullen
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Meissen bonbonset 6061
Meissen bonbonset

Ergebnis:

130 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1454
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Tafelklok zwart/goud 3532
Tafelklok zwart/goud

Ergebnis:

115 EUR

3x Jef van Campen 1447
3x Jef van Campen
Startpreis 20 EUR
Rosenthal vaas 6054
Rosenthal vaas
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Art Deco klokkenstel 3525
Art Deco klokkenstel

Ergebnis:

110 EUR

Schilderij, landschap 1440
Schilderij, landschap
Startpreis 60 EUR
Vuurvergulde pendule 3518
Vuurvergulde pendule
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Kavel bodemvondsten etc. 6025
Kavel bodemvondsten etc.

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Aquarel, Marie van de Goes 1404
Aquarel, Marie van de Goes

Ergebnis:

80 EUR

Kutani vazen 6018
Kutani vazen
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Grote imari vaas 6011
Grote imari vaas

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Renard, winter 1397
Renard, winter

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Jan Cremer 1390
Jan Cremer

Ergebnis:

50 EUR

Collier saffier 558
Collier saffier
Startpreis 90 EUR