Ring GG 585/000 met granaat. Ring met grote gefacetteerde ovale granaat, 20x10 mm, gezet in een fraai versierde GG zetrand. ø 54 ca 6.0 gr
Leuke Art Deco pendule ca. 1940 met gefineerde kast en chroom accenten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven 21x34x13cm. Cond.: G
Duitse Schwarzwalder schilderijklok ca. 1870 met gelithografeerde achterglas-afbeelding, uurwerk met slagwerk (1 gewicht mist) 25x22x13cm.
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Antieke Russische Torah pointer (jatje) van cornalein met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. 17cm Cond:G
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.
antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Grote zilveren broche, 925/000 met diverse stenen. Grote ovale broche, deels verguld, met gekronkelde zilveren bewerking voorzien van diverse stenen. ø 78x65 mm gemerkt Bat-Ari Israël. Ca 48 gr. Teven...
Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G
Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.