Antiek Chinees porseleinen geisha met fijn gedecoreerd kleed en goudkleurig hoofddeksel 19e eeuw, krimpnaad bij arm bijgewerkt 26cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen Kang Xi borden 17e-18e eeuw met decor van pagode in landschap (1x bord met lichte randglazuur-schade) ø21,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van flora, goud en vogels in goede staat ø21,2cm.
2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G
Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen kom met signatuur en decor van figuren in landschap (2 chips rand) 8xø18,8cm. Cond.: R-G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen dekselpot met lezende monnik. Fijn gedecoreerd met bloemen, vlinders en gouddecor (gesigneerd) 32cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R
Prachtige Duitse antieke Meissen porseleinen theekan ca. 1900 uit de Knauzeit met gouddecor en handgeschilderde figuren in landschapsdecor 23cm. Cond.: G
Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G
Grote 17e-18e eeuws Delfts blauw bord met Chinees decor (lichte randschades) ø35cm. Cond.: R
Buitengewoon grote Japanse Imari kraagvaas, 19e eeuw met rondom krijgers in landschapsdecor(oude haarlijn in kraag, en chip) Cond: R\G. 123x44 cm
Groot antiek majolica keramieken borstbeeld, voorstellend een vrouw met duif op haar schouder. Gemerkt K.U. 1213 (ca. 1900) in goede staat 56x35x23cm.
Grote antieke Delftse keramieken plaquette met handgeschilderde voorstellingen naar de bekende Haagse School schilder Anton Mauve, door Joost Thooft en Labouchere (Letter CK.J.K. Porseleyne Fles Delft...
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G
Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw (gesigneerd, en tekst) huis in gebergte en vogel in boscage decor. Cond:ZG 45,5x34 cm
Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.
Twee 18e eeuwse Duitse Meissen porseleinen kandelaren met vogels en vlinders, bloemen en gouddecor (minimale restauraties) 28cm. Cond:R\G
Zeldzame antieke Familie Roze kop en schotel. inscriptie: V.O.C Crescunt 1728 Concordia. De afbeelding die op de schotel staat is afkomstig van een zilveren ducaat van de VOC companie. O.a. te vinden ...