Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startpreis 100 EUR
Verkauft
3-Delig marmeren pendulestel 3617
3-Delig marmeren pendulestel

Ergebnis:

170 EUR

Domplein Milaan 1550
Domplein Milaan
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

Ergebnis:

25 EUR

Ring WG 3 rijen diamant 809
Ring WG 3 rijen diamant
Startpreis 290 EUR
Verkauft
Collier munt GG 802
Collier munt GG

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Zilveren bestek 795
Zilveren bestek

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Amandelgeslepen fruitschaal 5577
Amandelgeslepen fruitschaal

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Karaf met slijpwerk 5570
Karaf met slijpwerk

Ergebnis:

115 EUR

Verkauft
3-Delig blauw klokkenstel 3581
3-Delig blauw klokkenstel

Ergebnis:

50 EUR

Karaf + 6 glazen 5563
Karaf + 6 glazen
Startpreis 35 EUR
Schwarzwald klokje 3574
Schwarzwald klokje
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Lantaarnklok 3567
Lantaarnklok

Ergebnis:

90 EUR

J. Rooymans, landschap 1500
J. Rooymans, landschap
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Ongesigneerd ca. 1950 1493
Ongesigneerd ca. 1950

Ergebnis:

50 EUR

Collier GG camee 759
Collier GG camee
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Broches 2x verguld 752
Broches 2x verguld

Ergebnis:

50 EUR

Schilderij, kerk aan water 1486
Schilderij, kerk aan water
Startpreis 30 EUR
Reisbestek, ivoren heften 745
Reisbestek, ivoren heften
Startpreis 60 EUR
Staande Engelse klok 3531
Staande Engelse klok
Startpreis 1.600 EUR
3 Flessenbakken 366
3 Flessenbakken
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Hanger broche GG agaat 359
Hanger broche GG agaat

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Lenzkirch klok 3524
Lenzkirch klok

Ergebnis:

650 EUR