Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze afbeelding met corpus christie 35x44cm. Cond.: R-G
Johan Jacob Voskuil (Breda 1897 - ) (o.a Rijkscollectie), gouache op papier, impressionistisch landschap in de trant van Van Gogh 44x65cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, voorstelling naar Picasso van een halfnaakte dame 36x52cm. Cond.: G
Vijf 17e eeuwse gravures: 1x Muyderpoort, 1x De Leydse poort, 1x de Weeseper poort, 1x St. Antonis poort en 1x Weteringspoort 16x12cm. en 34x26cm. Cond.: G
Antieke gravure van Vitrus Diterichus pastor Noriberg anno 1549 26 martij. bevat Latijnse tekst, minimale vochtvlekjes 13,5x10,5cm. Cond.: G
H. Ros ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 45x35cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, portret 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijke monogram, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 60x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk in de sneeuw 51x60cm. Cond.: G
L. v.d. Waart ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met rozen 41x60cm. Cond.: G
Onduidelijk monogram, olieverf op linnen, romantisch Hollands ijspret met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
E.A. Reisig, olieverf op paneel, landschap met riviertje, boot, huis en figuren 50x70cm. Cond.: G
Hendirkus Balman, olieverf op paneel, bomschuiten en figuren op het strand 20x40cm. Cond.: G
Pendant C.H. Beltman ca. 1930, olieverf op paneel, 2 Hollandse landschappen 17x13cm. Cond.: G
Monogram ca. 1980, olieverf op linnen, Hollandse ijspret 60x50cm. Cond.: G
Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G
Henk Reerink (Hengelo), olieverf op linnen, boerderij bij avond met koeien 77x50cm. Cond.: G
H. Backers ca. 1930, olieverf op linnen, schelpenvissers 80x90cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op paneel, stilleven van muziekinstrumenten 28x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1951 (Duitse School), olieverf op linnen, portret 39x42cm. Cond.: G