Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stilleven 1247
Stilleven
Startpreis 60 EUR
Stilleven 1248
Stilleven
Startpreis 60 EUR
Schilderij, 18e eeuw 1249
Schilderij, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Aquarel, Voskuil 1250
Aquarel, Voskuil

Ergebnis:

110 EUR

Schilderij, bomschuiten op strand 1251
Schilderij, bomschuiten op strand
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Groot schilderij 1252
Groot schilderij

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
G. Diepeveen, naar Picasso 1253
G. Diepeveen, naar Picasso

Ergebnis:

90 EUR

Gravures 1254
Gravures
Startpreis 80 EUR
Gravure, pastoor 1255
Gravure, pastoor
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Schilderij, H.H. Ros 1256
Schilderij, H.H. Ros

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Snoeijerbosch, portret 1257
Snoeijerbosch, portret

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Winter, monogram 1258
Winter, monogram

Ergebnis:

525 EUR

Schilderij, kerk in de sneeuw 1259
Schilderij, kerk in de sneeuw
Startpreis 100 EUR
Onduidelijk, stilleven 1260
Onduidelijk, stilleven
Startpreis 140 EUR
Winter 1261
Winter
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Schilderij 1262
Schilderij

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
H. Balman, botters aan de kust 1263
H. Balman, botters aan de kust

Ergebnis:

265 EUR

Verkauft
Pendant, Beltman 1264
Pendant, Beltman

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Schilderij, winterlandschap 1265
Schilderij, winterlandschap

Ergebnis:

60 EUR

Kees Verkade 1266
Kees Verkade
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Landschap, avond 1267
Landschap, avond

Ergebnis:

150 EUR

H. Backers 1268
H. Backers
Startpreis 125 EUR
G. Diepeveen, stilleven 1269
G. Diepeveen, stilleven
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1270
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

60 EUR