Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kees Verkade
Startpreis 150 EUR

Kees Verkade 2001 (Haarlen 1941 - ), genummerd , lithografie op papier, "Extase mannelijk en vrouwelijk" (bekende Nederlandse beeldhouwer) 45x60cm. Cond.: G

Barometer
Startpreis 30 EUR

Houtgestoken barometer ca. 1900 met blad- en zwaandecor in goede staat 45cm.

Belgische plank barometer
Ergebnis: 325 EUR

Belgische 19e eeuwse barometer met tinnen plaat, gemerkt Bernard a Bruxelees, notenhout fineet met intarsia. geheel in goede originele staat 107cm.

Hertenvanger
Ergebnis: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

Mahonie eettafel
Ergebnis: 35 EUR

Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Ergebnis: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Penantkastje met opzet
Startpreis 125 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

Gravure, wereldbol
Ergebnis: 160 EUR

Ets 16e-17e eeuw, ets op papier, "Omnium Rerum vicissitudo est h. Geyn in et excu". Prachtige ets, zeer gedetailleerde druk, vermoedelijk Jacques III de Geyn 1596-1641. In goede staat 17x23cm.

Alexander Krull
Ergebnis: 40 EUR

Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G

Schilderij, naar Rembrandt
Ergebnis: 50 EUR

M. Pietsch (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Rembrandt 55x70cm. Cond.: G

3 Miniaturen
Startpreis 60 EUR

Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G

Miniatuur op ivoor
Startpreis 25 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Vroege kandelaar
Startpreis 80 EUR

Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.

Glazen sidetable
Startpreis 60 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

3 Stoelen
Ergebnis: 75 EUR

Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G

4 Stoelen
Ergebnis: 60 EUR

Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Ergebnis: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Hendricus Balman
Startpreis 175 EUR

Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 80 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.

Schilderij Diepeveen, mensen op plein
Ergebnis: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G

Bureaulamp, bruin
Ergebnis: 40 EUR

Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.

Messing bloembak
Startpreis 25 EUR

Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G

Mahonie klaptafel
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R

Breistoeltje
Startpreis 50 EUR

Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G