Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G
Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G
Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.
Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.
Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G