Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kleed
Startpreis 30 EUR

Klein oud Perzisch kleed in roodtinten 120x78cm. Cond.: G

P. Hubel, bloemen
Startpreis 30 EUR

P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, kindje
Startpreis 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G

Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.

Chinese schrijfdoos, tin
Startpreis 50 EUR

Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.

J. Arsenius, straat
Ergebnis: 60 EUR

J. Arsenius ca. 1950, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: G

Bronzen trompetvaas
Startpreis 60 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse vaas in goede originele staat b15xø11cm.

Monstrans
Ergebnis: 80 EUR

Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.

Schilderij, W. Heincke
Startpreis 800 EUR

Wilhelm Heinecke (Rotterdam 1895 - ), olieverf op linnen, Hollands landschap met melkende boer en koeien 90x60cm. Cond.: G

2 Engelse steendrukken
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G

Mahonie brievenkist
Startpreis 140 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse brievenkist met slot en lade in goede staat 20x46x22cm.

Mahonie eettafel
Ergebnis: 35 EUR

Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Ergebnis: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Penantkastje met opzet
Startpreis 125 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

Schild + Speer
Ergebnis: 245 EUR

Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.

Koffiebrander
Startpreis 30 EUR

Oosterse koffiebrander, lepel met schraapmes 20e eeuw in goede staat 76-90cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Chinese theekan
Ergebnis: 160 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G

Fam Rose, schaal + schotel
Startpreis 350 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

3 Messen + speer
Ergebnis: 25 EUR

Drie oude zakmessen en 1 oude speerpunt (1e helft 20e eeuw) 7-201cm. Cond.: R

Glazen sidetable
Startpreis 60 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

Antiek zijde kunstwerk
Startpreis 30 EUR

Engels zijde-kunstwerk ca. 1900, gesigneerd Staron en Meyer. Voorstellend 3 figuren bij een beek 34x17cm. Cond.: G

Ovaal tablet
Startpreis 30 EUR

Ovaal antiek messing dienblad met eiken, messing spiegel, asbak van Manneken Pis en 5 delen Deco messing. 8-35cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Startpreis 180 EUR

Antieke Japans ivoren okimono figuur, voorstellend een man met voorwerp ca. 1900 (stuk van voet af) H.: 12,5cm. Cond.: R