Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Honden beelden
Startpreis 50 EUR

Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G

6 Kuifstoelen
Ergebnis: 125 EUR

Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G

Vaas
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

Bronzen reisikoon
Ergebnis: 50 EUR

Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.

Kabinet
Ergebnis: 950 EUR

Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G

2 Kop & 1 schotel
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G

Chinese schrijfdoos, brons
Startpreis 40 EUR

Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G

Tapijt
Ergebnis: 60 EUR

Groot oud Perzisch tapijt in bruintinten (juldar Matri) 186x282cm. Cond.: G

Karabijn, Turkije
Ergebnis: 80 EUR

Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G

Beeld, hond Barsoi
Ergebnis: 100 EUR

Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.

2 Figuren Guan Yin
Startpreis 40 EUR

Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.

Tapijt
Startpreis 40 EUR

Oud Perzisch kleed in bruintinten 254x188cm. Cond.: G

Chinees vaasje, blauw
Startpreis 35 EUR

Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.

2 Kantonese borden
Startpreis 50 EUR

Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M

5 Kop, 3 schotels
Startpreis 50 EUR

Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.

Maria + Petrus
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G

Zilv zakhorloge + ketting
Ergebnis: 110 EUR

Zakhorloge en ketting zilver 835/000. Groot zakhorloge, ø 52 mm, op te winden met sleutel, bevestigd aan een horlogeketting van verlopende massieve Gourmetschakels, 6.1-7.4mm. Lengte 26 cm.

5 Delen kristal/zilver
Startpreis 40 EUR

Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)

Empire kan
Ergebnis: 40 EUR

Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.

Ring WG Tiffany stijl
Startpreis 300 EUR

Royale WG,585/000, ring met grote briljant, 0.20 crt VSI TW, Tiffany stijl. De briljant staat hoog op de ring. ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw

Zilveren houder
Startpreis 150 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

Grote natfruitlepel
Ergebnis: 70 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U