Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (J.J. Moolhuizen), olieverf op linnen, Frans dorpsgezicht met school en restaurant 47x60cm. Cond.: G
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G