Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Houten ton
Ergebnis: 25 EUR

Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G

Schilderij, Snijders
Ergebnis: 50 EUR

Chris Snijders, olieverf op linnen, gezicht op boerenhuis met venster luiken. ca. 30x40cm., Cond.:G

Loddereinflesje
Startpreis 80 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren dop en kraag, met glazen stopje, 835/000 H. 9cm., Cond.:U

Aardewerk beeld, J. Cock
Startpreis 90 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

Divers messing deurbeslag
Ergebnis: 60 EUR

Kavel oud en antiek messing deurbeslag en deurkrukken (diverse sets), Empire stijl etc. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl
Ergebnis: 300 EUR

Jan te Wierik '90 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, absctracte compositie 52x67cm. Cond.: G

Laarzenknecht
Ergebnis: 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G

Theepotje
Startpreis 40 EUR

Oude Chinese Yixing theepot ca. 1900, gesigneerd. Chip van deksel en tuit is gelijmd 7,5x15xø9,3cm. Cond.: M

Blauw imari 1880
Ergebnis: 50 EUR

Groot Chinees porseleinen vaas met figurendecor en bamboe ca. 1880 in goede staat 46xø24cm.

Houtskool portret
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G

Camee schelp
Startpreis 50 EUR

Zeldzame cameeschelp-tafellamp ca. 1900 met Jugendstil decor van vrouw met bloem (snoer is erbij). Afschroefbare houten voet voor de lamp. in goede originele staat 17xø10cm.

Porseleinen aap
Ergebnis: 40 EUR

Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.

Schilderij, B. Kiers
Startpreis 90 EUR

Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G

Kris, Indonesië
Ergebnis: 50 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G

Gravure, stadt Utrecht
Ergebnis: 45 EUR

Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, L. de Jong
Ergebnis: 60 EUR

L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G