Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bijbel, gouden slot 191
Bijbel, gouden slot

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Ongesigneerd 17e eeuw 1008
Ongesigneerd 17e eeuw

Ergebnis:

175 EUR

Magritto 1062
Magritto
Kein Mindestpreis
Gesign. J. Altink 1175
Gesign. J. Altink
Kein Mindestpreis
Verkauft
Oorkonde 2005
Oorkonde

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Empire kraantjeskan 2087
Empire kraantjeskan

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
5 Antieke boeken 2170
5 Antieke boeken

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Diverse miniaturen 2181
Diverse miniaturen

Ergebnis:

70 EUR

Barometer, 19e eeuw 2190
Barometer, 19e eeuw
Kein Mindestpreis
Groot koperhek, pors. 2431
Groot koperhek, pors.
Kein Mindestpreis
IJzeren ketel met kroon 2437
IJzeren ketel met kroon
Kein Mindestpreis
Verkauft
Mini reis-altaar 2442
Mini reis-altaar

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Taart display 2447
Taart display

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
2 Kleine fotolijstjes 2477
2 Kleine fotolijstjes

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
1 Scheepslamp 2478
1 Scheepslamp

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Kinderservies 3010
Kinderservies

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Kapstok, zeepaard 4097
Kapstok, zeepaard

Ergebnis:

10 EUR

Tafeltje met lade 4156
Tafeltje met lade
Kein Mindestpreis
Wortelnoten naaitafel 4158
Wortelnoten naaitafel
Kein Mindestpreis
Verkauft
Oud Perzisch kleed 4510
Oud Perzisch kleed

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Pers 4511
Pers

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Pers + Kussen 4520
Pers + Kussen

Ergebnis:

20 EUR

Weens bronsje 5042
Weens bronsje
Kein Mindestpreis
Verkauft
Afrikaans houten beeld 5120
Afrikaans houten beeld

Ergebnis:

15 EUR