Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Tanzaniet, ovale cabouchon geslepen steen, ø 10x7,5mm. ca 3,03 crt. De steen heeft bijzondere insluitsels.
Twee keer ongesigneerd Perzië (pendant), achterglas-schildering, 1x man met monster en 1x Perzische schone 35x45cm. Cond.: G
Stoinova Lubov (Russische School), olieverf op linnen, Krutitsky Gate 30x40cm. Cond.: G
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G
Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Zilveren loddereindoosje, 835/000 met gedreven dubbel opgehoogd deksel en voorzien van fraai floraal graveerwerk met dorpsgezichten. MT.: J.Schijfsma, Woudsend/Sneek, ca.1860. 4x3x5cm., ca. 34gr.
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G
Grote plated 5-lichts kaarskandelaar, nieuwwaardig in zeer goede staat 83x54x54cm.
Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Antiek ivoren hamer in originele kist, rondom bewerkt. gemaakt voor een hoogwaardigheidsbekleder met opschrift; "3 januari 1888, 10-14 mei 1940, 27 januari 1941". Bewerkt met maritieme motieven. In ui...
Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...