Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Prachtige antieke Jugendstil (Art Nouveau) plantentafel met beschildering en vier kopergeslagen panelen met bloemmotief ca. 1910. in goede originele staat 108x71x29cm.