W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G
Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Drie Indonesische miniatuur-krissen 20e eeuw van compositie metaal, brons gepatineerd 11-16cm. Cond.: G
Schenkkan 19e eeuw van roodkoper met messing in zeer goede staat 39x41x28cm. Cond.: G
Twee oude messing miniatuur kandelaars; 1x 19e eeuwse schuifkandelaar en 1x kandelaar 20e eeuw 6-7cm. Cond.: G
Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G
Koperen kandelaar mer brede voet 19e eeuw, 23xø12cm. Cond.: G
Koperen Bunsenbrander ca. 1900 gemerkt G. Barthel 19x20x8cm. Cond.: G
Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G
Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.
Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G
3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G
Oude Iepenhouten stoel met biezen zitting 65x43x43cm. Cond.: G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G
Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G