Ring GG 585/000. Zegelring met onyx. Holmodel met breukjes in de band.ø 60. ca 6 gr.
Staafbroche, WG 750/000, met in het midden een strik met parel en diverse diamanten. Tevens zitten er aan de beide uiteinden kleine diamantjes. De broche is voorzien van een kanonsluiting.ca 7 gr.
Brede GG ring 585/000, 9 mm breed. Aan de bovenzijde verhoogd met daarin diverse briljant geslepen diamanten pave gezet, welke doorlopen aan de zijkanten. De binnenzijde van de ring is mooi uitgewerkt...
Een uniek horloge. Een stalen Bulova accutron met open wijzerplaat, waardoor het uurwerk te zien is. Daarnaast zit de kroon voor het verstellen van de wijzers aan de achterzijde van het horloge. ø 3,5...
Rijke, olieverf op paneel, landschap met figuur op pad, 33x22cm., Cond.:G
R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Stel zilveren confiturenvorkjes, gecontourneerde steel met biedermeier graveringen,835/000, MT: J.v/d Velden Amsterdam ca. 1855, L.12cm., ca. 16gr. (iets afgeslepen tandjes)
Antiek Hollands zilveren bakje op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: onleesbaar, ca. 96gr., ø11cm., H.5.5cm.,Rand is gedeukt en heeft een klein scheurtje v...
Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm
Zilveren lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.
Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en ster op de bodem, voorzien van 1e gehalte zilveren rand met gedreven en opgehoogd deksel Nederlands gekeurds ca. 1888, 10x8x9cm.
F.M. van Notten 1816, sepia op papier, man met hengel aan de waterkant 25x18cm. Cond.: G
Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...
Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Zilveren gebakschep naar antiek voorbeeld. Driemaster zeilschipaan de steel, de bak is versierd met een typisch Hollandse voorstelling: windmolen en melkmeisje, ca. 96gr., L.25cm., Cond.:U
Ring GG, 585/000, trouwringmodel waartussen een GG vlak met zegel is gezet. ø 64. ca 3,1 gr.
Twee zakhorloges, 1 double met klep en deksel voorzien van gravure, American Waltham met centrale secondewijzer ca ø 5,5 cm. 1 onedel model met centrale secondewijzer, mooi werk, mist glas, ca ø 4,5 ...
Ring GG 585/000, met brede band aan de bovenzijde. In de band zitten 7 briljanten, 1 grote en 6 wat kleinere, totaal 0.44 crt. Si/P ø 61, ca 6.6 gr
Zilveren armband met Gourmetschakels, 925, wat ovalere schakels, voorzien van 2 veiligheidsachtjes. ca. 35 gr.
Geslepen kristallen drie-delige zout- en mosterdgarnituur met olijfslijpsel en hoornen lepeltjes in zilveren houder met gedraaide greep. MT:. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870. 835/000 14x14cm. Enk...
Zilveren samovaartje, Rusland,met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 8758/000 zilver, H.10cm., ca. 155gr.
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.