Eikenhouten met grenen penantkast (hoog) 19e eeuw met lade en twee deurtjes in originele ongerestaureerde staat 113x86x39cm. Cond.: G
Drie beschilderde piedestallen met zwart geaderd marmerdecor op meubelplaat 2e helft 20e eeuw 75x28x28cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt. Hoofdzakelijk bruin/zwart/blauw tinten. Iets rafelig aan de uiteinden 204x123cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met kobaltblauw/oker basiskleuren en bloemmotief. beschadigd 195x124cm.
Oud Perzisch tapijt met bont decor in goede staat 206x140cm. Cond.: G
Oude Perzische loper en kleed in goede staat 112x82cm. en 162x49cm. Cond.: G
Perzisch handgeknoopt tapijt met briek-rode basiskleur. Beschadigd bij de kanten 194x117cm. Cond.: M
Handgeknoopt Perzisch kleed Tabriz Indio, fijngeknoopt in zeer goede staat 167x104cm.
Handgemaakt worteldoek, oranje van kleur, ca.1900, 120x140cm., Cond.:R/G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt met bruin/oker basiskleur 187x80cm. Cond.: G
Twee Perzische kleden; 1x loper 141x63cm. en 1x tafelkleed 70x63cm. Donkerblauw/Zwart in zeer goede staat
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, licht van kleur met ruitmotief, 290x202cm., Cond.:R/G