Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engelse prent in lijst 1352
Engelse prent in lijst
Startpreis 150 EUR
Bloemstilleven 1353
Bloemstilleven
Startpreis 40 EUR
Aquarel, ezels 1354
Aquarel, ezels
Startpreis 25 EUR
G. Diepeveen, de tijd 1355
G. Diepeveen, de tijd
Startpreis 30 EUR
W. ten Ham, boerenschuur 1356
W. ten Ham, boerenschuur
Startpreis 25 EUR
Schilderij, bootje op meer 1357
Schilderij, bootje op meer
Startpreis 120 EUR
J. Cate, winter 1358
J. Cate, winter
Startpreis 20 EUR
Meinert Volkers 1359
Meinert Volkers
Startpreis 50 EUR
Aquarel Wield 1360
Aquarel Wield
Startpreis 15 EUR
Klaas Bernink 1948, boerderij 1361
Klaas Bernink 1948, boerderij
Startpreis 300 EUR
Bloemstilleven 1362
Bloemstilleven
Startpreis 125 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1363
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 20 EUR
G. Diepeveen, kubistische voorstelling 1364
G. Diepeveen, kubistische voorstelling
Startpreis 100 EUR
Verkauft
J. Verheyen, schelpenvissers 1365
J. Verheyen, schelpenvissers

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Schilderij, bos 1366
Schilderij, bos

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
A. Prins, landschap met boerderij en zeilboot 1367
A. Prins, landschap met boerderij en zeilboot

Ergebnis:

40 EUR

Schilderij met gezichten 1368
Schilderij met gezichten
Startpreis 30 EUR
Verkauft
A. v. Eynsbergen, landschap bij Overschie 1369
A. v. Eynsbergen, landschap bij Overschie

Ergebnis:

20 EUR

Ype Wenning straatje 1370
Ype Wenning straatje
Startpreis 250 EUR
Schilderij, kinderen bij de haard 1371
Schilderij, kinderen bij de haard
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk 1372
Ongesigneerd, landschap met figuren en kerk
Startpreis 15 EUR
Ongesigneerd, vrouwelijk naakt 1373
Ongesigneerd, vrouwelijk naakt
Startpreis 30 EUR
N. v. Kampen. vaas met bloemen 1374
N. v. Kampen. vaas met bloemen
Startpreis 10 EUR
Doeser 1375
Doeser
Startpreis 250 EUR