Diese Webseite verwendet Cookies

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Range, poldergezicht 1304
Range, poldergezicht
Startpreis 70 EUR
Zwiers 1305
Zwiers
Startpreis 100 EUR
Schilderij, berglandschap met meer 1306
Schilderij, berglandschap met meer
Startpreis 100 EUR
Jacoba Smit 1307
Jacoba Smit
Startpreis 70 EUR
18e Eeuws schilderij, fazanten 1308
18e Eeuws schilderij, fazanten
Startpreis 750 EUR
Ets, Rodenburg 1309
Ets, Rodenburg
Startpreis 30 EUR
Dommelstein 1310
Dommelstein
Startpreis 150 EUR
Lorje, zonnebloemen 1311
Lorje, zonnebloemen
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Dick Meester 1312
Dick Meester

Ergebnis:

110 EUR

F.A. Mooy 1313
F.A. Mooy
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Waterlandschap met molen 1314
Waterlandschap met molen

Ergebnis:

90 EUR

Johann Jungbluth 1315
Johann Jungbluth
Startpreis 2.900 EUR
Claes 1316
Claes
Startpreis 150 EUR
Martens, landschap 1317
Martens, landschap
Startpreis 80 EUR
Anton Heyboer, pastel strand 1318
Anton Heyboer, pastel strand
Startpreis 350 EUR
Verkauft
van Langen 1319
van Langen

Ergebnis:

100 EUR

Schilderij, paard met wagen 1320
Schilderij, paard met wagen
Startpreis 60 EUR
Schilderij op tegel 1321
Schilderij op tegel
Startpreis 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1322
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Schilderij, A. Nolling 1323
Schilderij, A. Nolling

Ergebnis:

120 EUR

Willy Fleur 1324
Willy Fleur
Startpreis 350 EUR
Jachtsstilleven 1325
Jachtsstilleven
Startpreis 125 EUR
2 Etsen 1326
2 Etsen
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Meinert Volkers 1327
Meinert Volkers

Ergebnis:

50 EUR