Diese Webseite verwendet Cookies

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schotse staande klok, 19e eeuw 3644
Schotse staande klok, 19e eeuw
Startpreis 800 EUR
Antieke Duitse staande klok, 1920 3645
Antieke Duitse staande klok, 1920
Startpreis 300 EUR
Duitse bolkop staande klok, 1920 3646
Duitse bolkop staande klok, 1920
Startpreis 200 EUR
3-Delig klokkenstel 3647
3-Delig klokkenstel
Startpreis 80 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3648
Vuurvergulde Empire pendule
Startpreis 1.600 EUR
Verkauft
Franse tafelklok, 19e eeuw 3649
Franse tafelklok, 19e eeuw

Ergebnis:

200 EUR

Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3650
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startpreis 400 EUR
Antieke Capucijner officiersklok, 1800 3651
Antieke Capucijner officiersklok, 1800
Startpreis 1.700 EUR
Antieke Capucijner Officiersklok 3652
Antieke Capucijner Officiersklok
Startpreis 1.700 EUR
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3653
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw
Startpreis 2.900 EUR
Originele Engelse bracket tafelklok, 18e eeuw 3654
Startpreis 2.700 EUR
Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw 3655
Lenzkirch klokkenstel, 19e eeuw
Startpreis 1.750 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3656
Antieke tafelklok, 1890
Startpreis 200 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3657
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startpreis 200 EUR
Franse wandklok, 19e eeuw 3658
Franse wandklok, 19e eeuw
Startpreis 400 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3659
Friese staartklok met bruidskrans
Startpreis 120 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1900 3660
Antiek Frans klokkenstel, 1900
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Franse comtoise staande klok 3661
Franse comtoise staande klok

Ergebnis:

60 EUR

Antieke Duitse tafelklok, 1890 3662
Antieke Duitse tafelklok, 1890
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Franse comtoise, 19e eeuw 3664
Franse comtoise, 19e eeuw

Ergebnis:

90 EUR

Duits porseleinen klokje 3665
Duits porseleinen klokje
Startpreis 100 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3666
Antieke tafelklok, 1890
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Antieke Junghans regulateur, 1890 3667
Antieke Junghans regulateur, 1890

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Jugendstil regulateur, 1915 3668
Jugendstil regulateur, 1915

Ergebnis:

15 EUR