Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2 Delen Aziatica
Startpreis 80 EUR

Twee delen Aziatica. Brons. Bestaande uit: Boeddha figuur en een Japanse vaas met draken decor. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha koraalketting
Startpreis 200 EUR

Oud Chinees bronzen boeddha figuur, staande op lotusbloem met koraalketting. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Japanse/Chinese vaas
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Japanse/Chinese bronzen oorvazen met draken. Voorzien van bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: Ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese tempeldeur, 114 x 60 cm.
Startpreis 120 EUR

Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.

Spekstenen vaas met Foo honden
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees spekstenen vaas met Foo honden. Afmeting: 20 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Chinees tinnen theeset
Startpreis 80 EUR

Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Wierookbrander op sokkel
Startpreis 70 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari wierookbrander op originele houten console. Floraal/goud decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 21 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

6x Chinese gewichten
Startpreis 120 EUR

Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 5 cm.
Startpreis 60 EUR

Oude/antieke Chinese dekseldoos, gemaakt van twee Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x Ø 5 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten (12x)
Startpreis 60 EUR

Lot met twaalf oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 1 - 2,3 cm. In goede staat.

Lot Japans lakwerk (3x)
Startpreis 100 EUR

Drie delen oud/antiek Japans lakwerk. 1x Schuifdoos met eetstokjes. 1x Dekseldoos. 1x Dekseldoos met tablet. Goud decor. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 29,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Antiek Japans porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen dekseldoos
Startpreis 750 EUR

Chinese brons vergulde dekseldoos met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met tekens Ø 11,7 cm.
Startpreis 700 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 6,7 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startpreis 150 EUR

7x Antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, parfumflacon, Cheng Lung vaas (chip), drie schotels (één chip). Afmeting: 7 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen pijpvaas met landschap decor. Onder meer; figuren op een brug/bomen en berg decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figurengroep
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine figurengroep. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese jardiniere met onderschaal
Startpreis 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose jardiniere met onderschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x 14 x 10,7 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 7,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen cup met vogels in kersenboom/goud decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,7 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 29 cm.
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 33,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren en floraal reliëf. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 25 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geometrisch decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.