Antieke Japanse bronzen vaas met decor van vogels bij pioenroos. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek gietijzeren deurhor met paardenhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 108,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Oude microscoop in kist, met diverse benodigdheden. Afmeting (kist): 22 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl tafellamp. Geheel staand op notenhouten voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa H 87 x Ø 52,5 cm. In goede staat.
Drie antieke wandlampen van messing. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.
Japanse, bronzen cloisonné tafellamp. eind 19e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee metalen schemerlampen (staalkleurig). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp met glas-in-lood. Met houten voet en chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren van messing, met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Groninger tinnen kraankan met originele beschildering. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.
Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaidoos. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 14 x 22 x 33 cm. In goede staat.
Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Bronzen, vuurvergulde kaarskandelaar met putti. Schroefbare glazen schaal mist. 19e Eeuw. Gesigneerd H. Picard. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Vier kristallen coupes. 2x Amandel geslepen met bronzen voet, afmeting: H 10 x Ø 19 cm. 2x Geslepen dekselcoupe, voorzien van 835/000 zilveren voet, afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
5x Diversen. Antiek. Bestaande uit; Lederen reisbestekhouder, lakwerk brillenkoker, lederen brillenkoker met bril, kerfsnede werktuig. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Houten modelbouwboot. Botter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 92 x 22 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws marmeren reliëf plaquette in lijst. Met berglandschap, vee en figuren. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.
Decoratieve dressboy van messing. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Italiaanse piedestal met putti. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Must de Cartier parfum in houder. Inhoud: 30 ml. Ref. Nr.: 69315130. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.