Antieke geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamanten bolsewiek. Ring met een slag aan de kop met daartussen een rond gefacetteerde robijn, ca 0,50 ct., en daarnaast 2 bolsewiek geslepen diamanten...
Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Fijn gestoken antieke Chinese lakstempel van natuursteen. Met kylin en jongen. Afmeting: 9 x 8,5 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen zwanen paar in ware grootte. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 en H 90 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van Kiny Copinga. Titel: Torso in gewaad. 1994. Afmeting: 76 x 20 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard. 1900 of ouder. Afmeting: L 104 cm. In goede originele staat.
Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
J.B. Tom. 1813 - 1894. Landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden bangle, hoog gehalte, met scharnier en bakslot. De armband is versierd met een matte en gestoken bewerking. De armband heeft een glimmende bewerkte rand. Breedte 12 mm. ø 52,5 mm. ca 23,3 g...
Roségouden ring, 750/000, Pomellato Nudo, met een witte topaas en een witgouden zetkast. Grootte steen 10,5x10,5 mm. ø 54. ca 8,3 gram. Lichte gebruiksporen, verder in goede staat.
Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, 4 delig, met een koffiekan, theekan en 2 bakken, rond model, allen geplaatst op gekrulde poten met plooien in de bak en een greep met acanthusbladeren. MT.: J.Tostrup, Oslo,...
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
Rose gouden ring, 585/000, entourage model met een peervormige diamant 1,04 crt. light brownish Yellow, en 13 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt, Very light Yellow- natural fancy intense Y...