Groot 19e eeuws bronzen figuur door P. Dubois Fecit Paul Dubois, 1829 - 1905. Deukje basement + rand. Afmeting: H 61 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse vergulde compositie metalen figuren van pendules. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke beelden. Eén maal monnik, koper overlay, circa 1920. Eén maal visser met touwen en anker, terracotta. Afmeting: 23 - 36 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke marmeren buste. Moeder met kind. Op zwart marmeren basement. Door A. Cipriani. Adolfo Cipriani, 1880 - 1930. Arm gelijmd, vinger er af. Afmeting: 50 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Twee antieke marmeren dames bustes. Circa 1920. Eén maal J. van Vaerenbergh, 1873 - 1927. Eén maal ongesigneerd, creme-kleurig marmer. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee terracotta figuren. Naar Rodin. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke marmeren buste. Griekse vrouw. Door V. Medici. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Brons gegoten Chinees figuur. Chinees met hoorn. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta buste van een officier. Eén geretoucheerde reparatieplek, circa 5 cm rug. Afmeting: 76 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur door H. Plé. Henri Honore Plé. 1853 - 1922. Boerenvrouw met zeis en koren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse plantenhanger in Empire-stijl. Figuren decor. Italië. Met tekst 'Fonderia Giorgio Sommer via Galabritto 23 Napoli'. Afmeting: 26 x ø 40 cm. In goede staat.
Compositie beeld door Cornel Snels. 1932 - 2015. Naakte vrouw in rust houding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Groot bronzen sculptuur. Naakte vrouw en man. M. Olive. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Acht beschilderde design koeien 'Cow parade Sunday'. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 32 cm. In redelijk/goede staat.