Oude bronzen buste, Italiaanse vrouw met haardracht Korfu, omstreeks 1930, op marmeren basement, monogram M.S of S.M en Korfu 24cm. Cond;G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Mooie Zuid Duitse barok heilige figuur met mooie originele polychromie, in goede staat, 25cm.
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.
Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Bronzen paard met Jockey, 20e eeuw, in goede staat
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G
Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G
Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G
Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G
Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.
Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.
Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G
Antieke Franse bronzen figuur op natuurstenen basement omstreeks 1900, jongenshoofd op kussen door: Lequesne waarschijnlijk Eugene Louis 1815-1887, 10cm. Cond:G
Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G
Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.
Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.
Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.