Antiek 19e eeuws bronzen pendulenbeeld, twee geliefden. 27cm. Cond:G
Grote Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 45cm. Cond;G
Bronzen zittende Chinese boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 38cm. Cond;G
Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 30cm. Cond;G
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Groot 19e eeuws houtgestoken heilig beeld met beschildering. 82cm. Cond:G
Grote bronzen hanger met zittende boedha, 20e eeuw 14,5cm. Cond;G
Antieke Oosterse figuur omstreeks 1900, compositiemetaal, in goede staat 35cm.
Twee antieke bronzen fazanten omstreeks 1900 in goede staat 26-30cm. Cond:G
Antieke gesigneerde bronzen boedha met restvergulding, 1e helft 20e eeuw of ouder, 30.8cm. Cond:G
Zware bronzen Oosterse dansende boedha met krans, 20e eeuw in goede staat 35cm. Cond:G
Gesigneerde vrouwentorso op basement, 20e eeuw E-12 en gemerkt, in goede staat 42cm.
Antieke Chinees bronzen jonge boedha, lachend met restvergulding, in goede staat 21,5cm. Cond;G
Antieke bronzen Chinese boedha op lotusbloem met restvergulding, in goede staat 16,5cm.
Bronzen paard met Jockey, 20e eeuw, in goede staat
Bronzen paard op houten basement 20e eeuw in goede staat 31x37x13cm.
Gesigneerde bronzen figurenlamp omstreeks 1900, jongen bij vuurkorf, onduidelijk gesigneerd, 33cm.
Groot Bronzen 3 kleurig gepatineerd beeld in de stijl van Botero, 2e helft 20e eeuw 50x47x32cm. Cond:G
Groot gesigneerd Rafenthal antiek beeld van een edelhert, compositiemetaal 60x64x20cm. Cond:G
Twee antieke barokstijl houtgesneden figuren 19e eeuw met polychromie, in goede staat 33-34cm.