Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G
Modigliani stijl bronzen boekensteun met zwart marmer, 21e eeuw, 27x18x11cm. Cond;G
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 36cm.
Zuid Duitse houtgesneden Maria beeld, 20e eeuw etiket Bergmann Oberammergauer Scnitzerei, in goede staat 63cm. Cond;G
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G
Gesigneerde natuurstenen torso, 2e helft 20e eeuw, T. Makaza(afrika) 27cm. Cond:G
Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G
Art deco stijl bronzen figuur op houten basement, 21e eeuw, gesigneerd Altdorp, maanvissen, 37cm. Cond;G