Collier van 10 rijen met kleine rode kraaltjes met in het midden een peervormige flacon versierd met agaatstenen. lengte 60 cm. flacon 6,5 cm. In goede staat.
Bestekcassette vol met plated bestek. Van Kempen & Begeer Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Kristallen presenteerschaal met zilveren greep, 833/000. Voorzien van een geruite rand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten. 16x16x15cm. Enkele chips. In redelijke staat
Zilveren natfruitschep, 835/000, met een ronde gezaagde bak met bloemdecor en een steel met bloemdecor. MT.:Onduidelijk, jl.:Y:1908. ca 42 gram. lengte 15 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met zilver, 835/000. Cilindervormige flacon met en getorst lijndecor met een brede zilveren kraag en dop, versierd met graveerwerk. ø3x9cm. In goede staat.
Leuke kleine plated tafellamp met barok-stijl voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Fotolijst met zilveren rand, 925/000, met een brede gladde rand, 15 mm. breed. 16x11,5cm. Engeland. Gedeukt langs de randen. In redelijke staat.
Klein zilveren doosje, 833/000, rond model met een deksel voorzien van graveerwerk. ø 3x0,8mm. ca 12 gram. In goede staat
Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, op een ronde voet. Met een getorste bewerking. Minimale deukjes. In goede staat.
Zilveren sardinevork, 835/000, jugendstil met gegraveerd lijndecor. MT.: Fa. Greup & Zn., Schoonhoven. 1895-1913. 17 cm. ca 33 gram. In zeer goede staat.
Drie delen zilver met 2 zilveren maskers, 800/000, Italië, Vicenza, 30x34mm. en 31x26mm. en een zilveren stempel met nylon bevestiging. 30x130mm. Totaal ca 49,6 gram. In goede staat.
Lot met 2 zilveren Hollandse miniaturen, 835/000, in de vorm van een zeilbootje, 7x2,5x7cm., en een kruiwagen met een kooi met 2 duiven. 8x3x4cm. Totaal ca 48 gram. In goede staat.
Twee koper-gevlochten plated manden. Eén gemerkt Christoffle France. 20e Eeuw. Afmeting: 22,5 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren bonbontang, 833/000, met grepen uit voluten en een gezaagde bak. MT.: A.Kuijlenburg, Schoonhoven, jl.: x:: 1882. 17 cm. Voorzien van een restauratie. In goede staat. ca 51 gram.