Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

18e Eeuwse Carrara pendule 3504
18e Eeuwse Carrara pendule
Startpreis 1.500 EUR
Zeldzame Engelse lantaarnklok 3505
Zeldzame Engelse lantaarnklok
Startpreis 4.000 EUR
Toren uurwerk 3506
Toren uurwerk
Startpreis 400 EUR
Stationsklok (dubbel) 3507
Stationsklok (dubbel)
Startpreis 500 EUR
3-Delig pendule stel, 1880 3508
3-Delig pendule stel, 1880
Startpreis 800 EUR
Vuurvergulde empire pendule 3509
Vuurvergulde empire pendule
Startpreis 1.350 EUR
Staande Bretonse klok, 1870 3510
Staande Bretonse klok, 1870
Startpreis 600 EUR
Klokkenmannetje, H 35 cm. 3511
Klokkenmannetje, H 35 cm.
Startpreis 80 EUR
Cartel klok, 1870 3512
Cartel klok, 1870
Startpreis 750 EUR
Lenzkirch pendule, 1900 3513
Lenzkirch pendule, 1900
Startpreis 650 EUR
Empire pendule, 1820 3514
Empire pendule, 1820
Startpreis 2.600 EUR
Carrara marmeren klokkenstel 3515
Carrara marmeren klokkenstel
Startpreis 150 EUR
Boulle klok (paarden) 3516
Boulle klok (paarden)
Startpreis 11.000 EUR
Cartel klok, 1860 3517
Cartel klok, 1860
Startpreis 600 EUR
Vuurvergulde pendule 3518
Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.000 EUR
Lenzkirch tafelklok 3519
Lenzkirch tafelklok
Startpreis 750 EUR
Franse pendule 3520
Franse pendule
Startpreis 200 EUR
Neogotische klok 3521
Neogotische klok
Startpreis 150 EUR
Lenzkirch klok, H 48 cm. 3522
Lenzkirch klok, H 48 cm.
Startpreis 200 EUR
Pendule (elektrisch), H 47 cm. 3523
Pendule (elektrisch), H 47 cm.
Startpreis 250 EUR
Pendule onder stolp 3524
Pendule onder stolp
Startpreis 250 EUR
3-Delig klokkenstel 3525
3-Delig klokkenstel
Startpreis 650 EUR
3-Delig Frans klokkenstel, 1900 3526
3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Startpreis 200 EUR
Carrara marmeren klokkenstel, H 26 - 39 cm. 3527
Carrara marmeren klokkenstel, H 26 - 39 cm.
Startpreis 300 EUR