Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lorenz Murowana, Volendamse platbodems aan steiger
Startpreis 600 EUR

Lorenz Murowana. Duitse School. 1872 - 1950. Volendamse platbodems aan steiger met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.

P.A. Schipperus, Poldergezicht met molen
Startpreis 90 EUR

Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.

J. v.d. Linde, Stilleven
Startpreis 60 EUR

J. v.d. Linde. 1887 - 1956. Stilleven met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 46 cm. In goede staat.

Jean PierrreGuynelly Maes (met boek)
Startpreis 80 EUR

Jean Pierre Guynelly Maes. 1945. Belgische School. Huilende baby. Pastel op paneel (gefixeerd). Afmeting: H 97 x B 75 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Landkaart Groningen
Startpreis 80 EUR

Antieke landkaart van Groningen. Groningae et Omlandiae Fredericum de Wit. 1629 - 1706. Klein scheurtje bij vouw bovenin, verder goed. Gravure op papier. Afmeting: H 56 - B 60 cm.

G. Wuthrich, Berglandschap
Startpreis 150 EUR

G. Wuthrich. Circa 1880. Oostenrijkse School. Berglandschap met wilde rivier en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.

2x Antieke gravure
Startpreis 100 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 1x Gehoorzaal. 1x Zaal der natuurkunde. Reinier Vinkeles sculp. 1741 - 1816. Vochtvlek moetrand. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Zeegezicht
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Zeegezicht naar 19e eeuws voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 51 cm. Verf laat los. In redelijke staat.

G. van Donk, Bomschuit op strand met vissersvolk
Startpreis 150 EUR

G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, druiven en citroen
Startpreis 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

S. Lugtenberg, Larens interieur
Startpreis 200 EUR

S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Hollands landschap
Startpreis 350 EUR

W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.

Kirdi, Naakte vrouw
Startpreis 250 EUR

Kirdi. Atelier. Franse School. Lithografie op papier. Naakte vrouw. Afmeting: H 108 x B 78 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Mickey Mouse
Startpreis 300 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Parijse dame
Startpreis 160 EUR

Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Parijse dame naar Domerque. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 31 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw voor spiegel
Startpreis 275 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 56/199. Nadruk. Vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 75 x B 58 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met kat en zonnebloem
Startpreis 300 EUR

Corneille, 1998. 1922 - 2010. Nr. 31/32. Texoprint. Vrouw met kat en zonnebloem. Litho op textiel. Afmeting: H 90 x B 125 cm. In goede staat.

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Startpreis 800 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Hilda van Stockum, Stilleven
Startpreis 350 EUR

Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startpreis 275 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse School
Startpreis 550 EUR

Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.