Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Onduidelijk, Raderboot op volle zee
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk, 1884. Raderboot op volle zee. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In redelijke staat.

Harry Mutasa, Twee vrouwen
Startpreis 200 EUR

Harry Mutasa. 1973. Twee vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.

Harry Mutasa, Naakte dame voor spiegel
Startpreis 200 EUR

Harry Mutasa. 1973. Afrika. Naakte dame voor spiegel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.

Bouke v/d Sloot, Boerderij met rieten dak
Startpreis 200 EUR

Bouke van der Sloot. 1908 - 1995 Friesland. Boerderij met rieten dak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

Staf Beerten, Meisjes portret
Startpreis 200 EUR

Staf Beerten. 1930 - Meisjes portret. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 18 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Landschap Buurse
Startpreis 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Haven bij Veere
Startpreis 200 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Bruggetje bij Giethoorn
Startpreis 200 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Bruggetje bij Giethoorn. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.

Joep Erven, Surrealistisch
Startpreis 200 EUR

Joep Erven. Surrealistisch. Figuren bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Gerrit Neven, Marken (NH)
Startpreis 200 EUR

Gerrit Neven, 1996. 1939 -. Marken, Noord Holland. Aquarel op papier, het paard van Marken. Afmeting: H 42 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen
Startpreis 200 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.

Edward Masseus, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.

Jos Engbergen, Keniaanse ranger
Startpreis 200 EUR

Jos Engbergen. 2010. Keniaanse ranger met hoofdbedekking. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Jacob Kanbier, Boze dame
Startpreis 200 EUR

Jacob Kanbier, '95. 1949 - 2020. Boze dame. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Startpreis 200 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Charles Rochussen, Kerkinterieur
Startpreis 180 EUR

Charles Rochussen. 1814 - 1894. Kerkinterieur met figuren te zwaard. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Startpreis 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuren
Startpreis 170 EUR

Anton Heyboer, 1987. 1924 - 2005. Figuren voorstelling. Tekening op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In goede staat.

Eugene Brands, Abstract
Startpreis 170 EUR

Eugene Brands, '68. H.C. gesigneerd. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Pand langs de IJssel bij Deventer
Startpreis 170 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Pand langs de IJssel bij Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

B. Retaux, Marrakech met figuren
Startpreis 160 EUR

B. Retaux. Franse School. Marrakech met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39,5 x B 27 cm. In goede staat.

Leo van Vught, Koolmees op besneeuwde tak
Startpreis 160 EUR

Leo van Vught. Koolmees op besneeuwde tak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Stilleven met appels
Startpreis 150 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Zeilboot in rivierbocht
Startpreis 150 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboot in rivierbocht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Stanislaw Lenkowicz, The savior of the world
Startpreis 150 EUR

Stanislaw Lewkowicz. 1956 - . The savior of the world, 1989. Nr. 120/135. Serigraph op kunststof. Afmeting: H 69,5 x B 47 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, Stilleven poezen
Startpreis 150 EUR

Robert Hammerstiel. Nr. 125/290. 1933 - 2020. Stilleven poezen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, die Jungfrau
Startpreis 150 EUR

Robert Hammerstiel. Nr. 19 - 100. 1933 - 2020. Titel: die Jungfrau. Houtsnede op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Ulco (Glimmerveen), Reigers bij Paaseiland
Startpreis 150 EUR

Ulco, Glimmerveen. 1958. Reigers bij Paaseiland figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

2x George Cooper, 2x Bosgezicht
Startpreis 150 EUR

2x George Cooper. (F.E. Jaimieson) 1895 - 1950. Engelse School. Bosgezichten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, vrouw met duif
Startpreis 150 EUR

Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 150 EUR

Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Interieur met figuren
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

4x Aat Veldhoen, Schetsen
Startpreis 150 EUR

Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lithografie Jan Toorop, Figuren in fabriek
Startpreis 150 EUR

Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dame van lichte zeden
Startpreis 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dame van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.

Jef van Leemputten, Pluimvee
Startpreis 140 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Verso etiket Jef van Leemputten. Pluimvee bij waterbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Zeegezicht vanaf boeg van schip
Startpreis 140 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeegezicht vanaf de boeg van een schip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Startpreis 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Duitse School, Jongen met hond
Startpreis 120 EUR

Duitse School. Circa 1900. Jongen met hond en kreeft Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 13 cm. In redelijke staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Startpreis 120 EUR

Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.

Cornelisz, Kruik + Tabakspijpen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met steengoedkruik en tabakspijpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Berry Brugman, Landschap met knotwilgen
Startpreis 120 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Pol Dom, 4x Ets
Startpreis 120 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Vier etsen. Onder andere 2x Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Miro, Abstract
Startpreis 100 EUR

Lithografie gesigneerd Miro. Vouwtje. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

2x Flip Hamers, 2x Vrouwelijk naakt
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Portret meisje
Startpreis 100 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Portret van meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Startpreis 100 EUR

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

J.W. Maronier, Man met baard
Startpreis 100 EUR

Jan Willem Maronier, '83. 1929 - . Man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 140 x B 120 cm. In goede staat.

Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht
Startpreis 100 EUR

Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

A. Durand-Rosé, Interieur met figuren
Startpreis 100 EUR

A. Durand-Rosé. 1887 - 1962 Parijs. Interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 50 cm. In goede staat.

Betsy van Gelderen - Dom, Bloemstilleven
Startpreis 100 EUR

Betsy van Gelderen - Dom. 1885 - 1936. Bloemstilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap
Startpreis 100 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

E. van der Ven, Wilde bloemen compositie
Startpreis 100 EUR

E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.

2x Jan Berfelo, Abstract
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

E. Viegers, Landschap Frankrijk
Startpreis 100 EUR

Emile Viegers. 1921 - 1984. Landschap Frankrijk. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollands polder landschap
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.

W. van Pelt, Landschap met windmolen
Startpreis 100 EUR

W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.

Pol Jong, Onderdrukking WO II
Startpreis 100 EUR

Pol Jong. 1944. Nr. 2 van 10. Ets betreffende onderdrukking WO II. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 81 cm. In goede staat.

H. Weegewijs, Hollands landschap
Startpreis 100 EUR

Hendrick Weegewijs. 1875 - 1964. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 102 cm. In goede staat.

2x Hollands schilderij, Boerderij/Riviergezicht
Startpreis 100 EUR

Twee Nederlandse schilderijen in barok-lijsten. 1x H. Noordam, boerderij. 1x A. Thijsen, riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Pol Dom, 3x Ontwerp tekening
Startpreis 100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. 3x Ontwerp tekening stadswapens, onder andere Friesland. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.

Michel Huisman, Snake hiding
Startpreis 100 EUR

Michel Huisman, '89. 1957. Titel: Snake hiding. Litho op papier. Afmeting: H 136 x B 63 cm. In goede staat.

Bogaerts, Portret koningshuis Juliana
Startpreis 100 EUR

Bogaerts. Hollandse School. Portret koningshuis Juliana. Olieverf op linnen. Afmeting: H 111 x B 100 cm. In goede staat.

H. Berbers, Hollands havengezicht
Startpreis 100 EUR

H. Berbers. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Ronald Frijling, Wintergezicht met paardenkar
Startpreis 100 EUR

Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

5x David Hockney, Divers
Startpreis 100 EUR

Vijf werken van David Hockney. Ipad Art. 1937 - . Diverse voorstellingen. 5x Offset lithografie. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.

B. Bevers, Abstract (Apocalypse Twenthe)
Startpreis 100 EUR

Bernd Bevers. 1952 - Titel: Apocalypse Twenthe. Abstract. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 80 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren interieur met moeder en kinderen
Startpreis 100 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Hollandse School, Figuren bij kanaal
Startpreis 90 EUR

Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.

van Dongen, Hollands poldergezicht
Startpreis 90 EUR

Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 90 EUR

Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer, druiven en citroen
Startpreis 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Bosgezicht met moeder en kind
Startpreis 80 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Bosgezicht met moeder en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x G. Barret, 2x Erotisch
Startpreis 80 EUR

Twee werken van G. Barret Gaston. 1910 - 1991. Erotiek. Litho's op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

J. Bruid, Driemaster op zee
Startpreis 80 EUR

J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Wim Schulmacher, 1894 - 1980
Startpreis 80 EUR

Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Zeilboten te Veere (pastel)
Startpreis 80 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.

Ongesign., Vrouw met demonen
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vrouw met demonen. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 50 cm. In goede staat.

Cjab, Portret Beethoven
Startpreis 80 EUR

Gesigneerd Djab. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 x B 35 cm. In goede staat.

G. Clausen, Dames portret
Startpreis 80 EUR

Georg Clausen, 1938. 1852 - 1944. Duitse School. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Soeyono, Indonesisch landschap
Startpreis 80 EUR

Soeyono. Indonesische School. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startpreis 80 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Stilleven
Startpreis 80 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startpreis 80 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

A. Torie, IJsselgezicht
Startpreis 80 EUR

A. Torie. 1896 - 1969. IJsselgezicht met boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 47 cm. In goede staat.

Jan Wiegers, Berglandschap Zwitserland
Startpreis 80 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap Zwitserland. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Startpreis 80 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

3x Panda schilderij
Startpreis 80 EUR

Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeilboten op ruwe zee
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.

Roger Hebbelinck, Stadsgezicht met markt
Startpreis 80 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.