Onduidelijk, 1884. Raderboot op volle zee. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In redelijke staat.
Harry Mutasa. 1973. Twee vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.
Harry Mutasa. 1973. Afrika. Naakte dame voor spiegel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.
Bouke van der Sloot. 1908 - 1995 Friesland. Boerderij met rieten dak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Staf Beerten. 1930 - Meisjes portret. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 18 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Bruggetje bij Giethoorn. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.
Joep Erven. Surrealistisch. Figuren bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Gerrit Neven, 1996. 1939 -. Marken, Noord Holland. Aquarel op papier, het paard van Marken. Afmeting: H 42 x B 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.
Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.
Jos Engbergen. 2010. Keniaanse ranger met hoofdbedekking. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Jacob Kanbier, '95. 1949 - 2020. Boze dame. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Charles Rochussen. 1814 - 1894. Kerkinterieur met figuren te zwaard. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1987. 1924 - 2005. Figuren voorstelling. Tekening op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In goede staat.
Eugene Brands, '68. H.C. gesigneerd. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Pand langs de IJssel bij Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
B. Retaux. Franse School. Marrakech met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39,5 x B 27 cm. In goede staat.
Leo van Vught. Koolmees op besneeuwde tak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboot in rivierbocht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Stanislaw Lewkowicz. 1956 - . The savior of the world, 1989. Nr. 120/135. Serigraph op kunststof. Afmeting: H 69,5 x B 47 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel. Nr. 125/290. 1933 - 2020. Stilleven poezen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel. Nr. 19 - 100. 1933 - 2020. Titel: die Jungfrau. Houtsnede op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
Ulco, Glimmerveen. 1958. Reigers bij Paaseiland figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
2x George Cooper. (F.E. Jaimieson) 1895 - 1950. Engelse School. Bosgezichten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dame van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verso etiket Jef van Leemputten. Pluimvee bij waterbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeegezicht vanaf de boeg van een schip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1900. Jongen met hond en kreeft Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 13 cm. In redelijke staat.
Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met steengoedkruik en tabakspijpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vier etsen. Onder andere 2x Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Lithografie gesigneerd Miro. Vouwtje. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Portret van meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Jan Willem Maronier, '83. 1929 - . Man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 140 x B 120 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. Durand-Rosé. 1887 - 1962 Parijs. Interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 50 cm. In goede staat.
Betsy van Gelderen - Dom. 1885 - 1936. Bloemstilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Emile Viegers. 1921 - 1984. Landschap Frankrijk. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.
W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.
Pol Jong. 1944. Nr. 2 van 10. Ets betreffende onderdrukking WO II. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 81 cm. In goede staat.
Hendrick Weegewijs. 1875 - 1964. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 102 cm. In goede staat.
Twee Nederlandse schilderijen in barok-lijsten. 1x H. Noordam, boerderij. 1x A. Thijsen, riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. 3x Ontwerp tekening stadswapens, onder andere Friesland. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Michel Huisman, '89. 1957. Titel: Snake hiding. Litho op papier. Afmeting: H 136 x B 63 cm. In goede staat.
Bogaerts. Hollandse School. Portret koningshuis Juliana. Olieverf op linnen. Afmeting: H 111 x B 100 cm. In goede staat.
H. Berbers. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Vijf werken van David Hockney. Ipad Art. 1937 - . Diverse voorstellingen. 5x Offset lithografie. Afmeting: H 30 x B 21 cm. In goede staat.
Bernd Bevers. 1952 - Titel: Apocalypse Twenthe. Abstract. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 80 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.
Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen, druiven en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Bosgezicht met moeder en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van G. Barret Gaston. 1910 - 1991. Erotiek. Litho's op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vrouw met demonen. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd Djab. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 x B 35 cm. In goede staat.
Georg Clausen, 1938. 1852 - 1944. Duitse School. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Soeyono. Indonesische School. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.
A. Torie. 1896 - 1969. IJsselgezicht met boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 47 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap Zwitserland. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.