Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij (Boerskotten in Oldenzaal). Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Albert Raty. 1889 - 1970. Belgische School. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Dorus Arts. 1901 - 1961. Hollands besneeuwd landschap met boerderij en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.
Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nr. 16/200. Dansende figuren. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Paolo Sistilli. Italië 1950. Abstracte compositie in aardetinten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 105 x B 105 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Nadruk. Nr. 23/200. Lopend hart. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Linnig Sr. 1819 - 1885. Engelse twee-master voor kust met schipbreukelingen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Corneille, 1998. 1922 - 2010. Nr. 31/32. Texoprint. Vrouw met kat en zonnebloem. Litho op textiel. Afmeting: H 90 x B 125 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Lithografie. Mickey Mouse. Litho op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.
Zeldzaam schilderij van Antoon Markus met spreuk over Batavieren en kegelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Russische School? Zandpad bij dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Dirk Tavenraat. 1845 - 1930. 8,3 - 70. Stilleven gevogelte. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Daan Muehlhaus. 1907 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram A.L.K. 1826. Figuren in herberg. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 33 x B 27 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Compositie 5 1960. Collage op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Tilla Terwindt. 1890 - 1981. Stadsgezicht met daken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 94 cm. In goede staat.
Bas Veth. 1886. 1861 - 1944. Hollandse bomschuit op strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 61 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.