Suche

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
6004

Startpreis 5.000 EUR

2x Antieke Egyptische figuren
6014
2x Antieke Egyptische figuren

Startpreis 800 EUR

18e Eeuwse fruitschaal
6003
18e Eeuwse fruitschaal

Startpreis 600 EUR

KPM dekselpot
6013
KPM dekselpot

Startpreis 500 EUR

Hildo Krop dekselpot
6005
Hildo Krop dekselpot

Startpreis 500 EUR

2x Kapitale Mettlach vazen, 1900
6026

Startpreis 450 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies
6015

Startpreis 450 EUR

Duits Meissen servies
6008
Duits Meissen servies

Startpreis 425 EUR

2 Sets Empire kratervazen
6006
2 Sets Empire kratervazen

Startpreis 400 EUR

Grote antieke Meissen papegaai, 1940
6234

Startpreis 350 EUR

Ludwigsburg figuren
6069
Ludwigsburg figuren

Startpreis 350 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6009
Antiek Rozenburg tegeltableau

Startpreis 350 EUR

Porseleinen dekselvaas
6034
Porseleinen dekselvaas

Startpreis 325 EUR

5-Delig Delfts kaststel
6054
5-Delig Delfts kaststel

Startpreis 300 EUR

2x Franse wandplaquettes
6029
2x Franse wandplaquettes

Startpreis 300 EUR

Colenbrander Ram vaas Schifty 3
6021

Startpreis 300 EUR

Antiek tegeltableau
6010
Antiek tegeltableau

Startpreis 300 EUR

5-Delig Makkumer kaststel
6007
5-Delig Makkumer kaststel

Startpreis 300 EUR

Grote Fürstenberg pronkvaas
6000
Grote Fürstenberg pronkvaas

Startpreis 300 EUR

Antieke Delftse dekselvaas, 1930
6020

Startpreis 275 EUR

Paar vergulde vazen, 1900
6213
Paar vergulde vazen, 1900

Startpreis 250 EUR

Kapitaal porseleinen strijdwagen
6212

Startpreis 250 EUR

Jade stempel met leeuw
6144
Jade stempel met leeuw

Startpreis 250 EUR

Lot antieke wandtegels
6115
Lot antieke wandtegels

Startpreis 250 EUR