Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x H. Ramaer, Kikkers + Figuratief
Startpreis 80 EUR

Hannie Ramaer. 1946 - Ets + lithografie. Ets met kikkers, 1980. Litho, figuratief. Afmeting: 25 - 47 cm. In goede staat.

B.J. steene, Napoleon op dek
Startpreis 100 EUR

Grote 19e eeuwse steendruk. Napoleon op dek. Etched by B.J. Steene. Vochtvlekken. Afmeting: H 68 x B 93 cm. In redelijke staat.

Eugen Kampf, Landschap met boerderij
Startpreis 420 EUR

Eugen Kampf. Duitse School. 1861 - 1933. Landschap met boerderij en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

PAZ Subercaseaux, Abstracte compositie
Startpreis 180 EUR

PAZ Subercaseaux. 1924. Abstracte compositie. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd,
Startpreis 100 EUR

Diverse werken van Eef de Weerd
Startpreis 100 EUR

Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...

2x Hollands grafiek
Startpreis 60 EUR

2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 ...

Jacob Eriks, Trekpaard bij kar
Startpreis 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Landarbeiders in gebergte
Startpreis 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.

Jacob Eriks, Vijf landaArbeiders
Startpreis 100 EUR

Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Ad CE. Guntsert, Portret meisje
Startpreis 100 EUR

Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.

2x Ovaal schilderij, Italiaanse ruïnes
Startpreis 90 EUR

Paar ovale landschap schilderijen. Italiaans landschap met archeologische ruïnes. Circa 1900. Olieverf op board. Afmeting: circa 50 x 40 cm. In goede staat.

Tonny Holsbergen, Dame met hoed
Startpreis 120 EUR

Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

Two Dollar Biljet, Andy Warhol
Startpreis 350 EUR

Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Strandgezicht met visser en bomschuit
Startpreis 180 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

R. Coulon, Zeilboten in haven
Startpreis 100 EUR

R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Startpreis 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Startpreis 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startpreis 50 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 50 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

Gilliam, Hond
Startpreis 80 EUR

Modern werk van Gilliam. Kleurrijke hond. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.

Leen, Fantasie figuren
Startpreis 80 EUR

Leen. Modern werk. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie figuren. Acryl op paneel. Afmeting; H 60 x B 120 cm. In goede staat.

A. v.d. Schouw, Hollandse haven in de winter
Startpreis 350 EUR

Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.