Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Ton Schulten, Zonovergoten coulissen landschap
Startpreis 150 EUR

Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.

Duitse School, Zuster lezen liefdesbrief
Startpreis 150 EUR

Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Aquarel, Dame met parasol
Startpreis 140 EUR

Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Romantisch Hollands stadsgezicht
Startpreis 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Startpreis 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Startpreis 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Tonny Holsbergen, Dame met hoed
Startpreis 120 EUR

Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, vrouw met duif
Startpreis 120 EUR

Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Maria Philippina Bilders-van Bosse, Bospad
Startpreis 120 EUR

Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.

Frans v.d. Heide, Platbodem op volle zee
Startpreis 120 EUR

Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Oude schuur
Startpreis 120 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Titel: Oude schuur 1945. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesportret
Startpreis 120 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

Antoon Kruysen, Vaas met zonnebloemen
Startpreis 120 EUR

Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Startpreis 100 EUR

Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

4x Johan Briedé,
Startpreis 100 EUR

Onduid.gesign., Interieur met figuren
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen
Startpreis 100 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.

Wim Borkent, Stilleven
Startpreis 100 EUR

Wim Borkent. Deventer. 1905 - 1981. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Lot div. gravures (vogels)
Startpreis 100 EUR

Lot met circa 110 antieke, 18e eeuwse gravures van vogelsoorten in diverse landen. Francois Nicolais Martinet. 1725 - 1804. Afmeting: 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.