Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 31 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bospad. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.
Frans v.d. Heide. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25,3 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.
Wim Borkent. Deventer. 1905 - 1981. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.