Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

A.C. van Noort, Bloembolvelden
Startpreis 250 EUR

A.C. van Noort. 1914 - 2003. Bloembolvelden Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vrouw pakt liefdesbrief bij boom
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw pakt liefdesbrief bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 25 cm. In goede staat.

Kirdi, Naakte vrouw
Startpreis 240 EUR

Kirdi. Atelier. Franse School. Lithografie op papier. Naakte vrouw. Afmeting: H 108 x B 78 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Naakte vrouw
Startpreis 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startpreis 225 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstracte honden figuren
Startpreis 220 EUR

Ongesigneerde lithografie in de stijl van Keith Haring. Abstracte honden figuren. Litho op papier. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.

J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine)
Startpreis 200 EUR

J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret jonge dame
Startpreis 200 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram A.G., Dorpsgezicht
Startpreis 200 EUR

Monogram A.G. Circa 1900. Franse School. Dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Stilleven met olielampen
Startpreis 200 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Stilleven met olielampen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.

17x 17e - 18e Eeuwse gravures, Handen/Voeten studie
Startpreis 200 EUR

17 Gravures op papier. Onder meer; handen + voeten studie. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 21 x 31,5 cm. In redelijk/goede staat.

M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Startpreis 200 EUR

M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Barbizon-stijl, Franse School
Startpreis 200 EUR

Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.

J. Francos, Strandgezicht
Startpreis 200 EUR

J. Francos. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.

S. Lugtenberg, Larens interieur
Startpreis 200 EUR

S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

P. Vlerick, Abstract
Startpreis 200 EUR

P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Berglandschap met huizen en figuren
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.

Gautier, Moulin Rouge
Startpreis 200 EUR

Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Religieus schilderij
Startpreis 200 EUR

Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.

J.J.W. de Me, Potloodtekening met driemasters
Startpreis 200 EUR

Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij in de winter
Startpreis 200 EUR

Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.

G. Gort, Winterlandschap
Startpreis 200 EUR

G. Gort. Hollandse School. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Zank / Gericke, Bloemstilleven
Startpreis 200 EUR

Zank/Gericke. Hans Zank + Willi Gericke. Duitse School. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.

A.M. Woudstra, Strandgezicht
Startpreis 200 EUR

A.M. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.