Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw pakt liefdesbrief bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 25 cm. In goede staat.
Kirdi. Atelier. Franse School. Lithografie op papier. Naakte vrouw. Afmeting: H 108 x B 78 cm. In goede staat.
Ongesigneerde lithografie in de stijl van Keith Haring. Abstracte honden figuren. Litho op papier. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
Monogram A.G. Circa 1900. Franse School. Dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
S. Lugtenberg. Hollandse School. 20e Eeuw. Larens interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P. Vlerick. 1923 - 1999. Abstracte voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28,5 x B 38,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Berglandschap met huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 36,5 cm. In goede staat.
Gautier. 20e Eeuw. Franse School. Moulin Rouge Can Can danseres. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse potloodtekening met driemasters 1882. J.J.W. de Me. Potlood op papier. Afmeting: H 45 x B 53 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1979 Glanerbrug. Epreuve d'artiste. 1913 - 1996. Twentse boerderij in de winter. Litho op papier. Afmeting: H 42 x B 62 cm. In goede staat.
G. Gort. Hollandse School. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Zank/Gericke. Hans Zank + Willi Gericke. Duitse School. Bloemstilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
A.M. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 46 cm. In goede staat.