B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 72 x B 73,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Spaans schilderij Santi Cristina. Portret. Oudere restauratie. Afmeting: H 85 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 61 cm. In goede staat.
J.P. van Velzen. 1816 - 1853. Hollandse School. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25,5 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 56/199. Nadruk. Vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 75 x B 58 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Nr. 4/199. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.
Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.
Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.
Kees Andrea. Den Haag 1914. Moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Kees Andrea, Den Haag 1914. Moeder met kind op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1884 - 1957. Poldergezicht met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
P. Verschuur. Circa 1920. Hollandse School. Paarden langs rivierkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
A.F. van Noort. 1953 - . Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.