Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x B. Alepkow, 2x Avantgarde schilderij
Startpreis 300 EUR

B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Edmondo Bacci, Abstract
Startpreis 300 EUR

Toegeschreven aan Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 72 x B 73,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuws Spaans schilderij, Portret
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Spaans schilderij Santi Cristina. Portret. Oudere restauratie. Afmeting: H 85 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Paul Schouten, Landschap met koeien
Startpreis 300 EUR

Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 61 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Havengezicht Rotterdam
Startpreis 300 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Fantasie voorstelling
Startpreis 300 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Fantasie voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Houten reliëf
Startpreis 300 EUR

Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Glanerbrug. Abstract houten wandreliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.P. van Velzen, Landschap met figuren
Startpreis 300 EUR

J.P. van Velzen. 1816 - 1853. Hollandse School. Landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25,5 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Portret meisje
Startpreis 280 EUR

Paul Citroen. 1896 - 1983. Portret meisje. Houtskool op papier. Afmeting: H 48 x B 35 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw voor spiegel
Startpreis 280 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 56/199. Nadruk. Vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: H 75 x B 58 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Jongen met ezel bij rivier
Startpreis 275 EUR

Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startpreis 275 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startpreis 260 EUR

Tom Wesselman. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Nr. 4/199. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.

Marc Chagall, Figuren in circus
Startpreis 250 EUR

Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.

Wilhelm Hambüchen, Bomschuit met vissersvolk
Startpreis 250 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.

Corneille, Abstract
Startpreis 250 EUR

Corneille, 1962. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.

Jean Michel Basquiat, Modern figuur
Startpreis 250 EUR

Jean Michel Basquiat. 1960 - 1988. Nr. 22/100. Modern figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 50 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startpreis 250 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind
Startpreis 250 EUR

Kees Andrea. Den Haag 1914. Moeder met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Kees Andrea, Moeder met kind op stoel
Startpreis 250 EUR

Kees Andrea, Den Haag 1914. Moeder met kind op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Polderlandschap
Startpreis 250 EUR

Jan Knikker. 1884 - 1957. Poldergezicht met landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P. Verschuur, Paarden aan waterkant
Startpreis 250 EUR

P. Verschuur. Circa 1920. Hollandse School. Paarden langs rivierkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.

A.F. van Noort, Strandgezicht Zandvoort
Startpreis 250 EUR

A.F. van Noort. 1953 - . Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.