Ongesigneerd? 19e Eeuw. Duitse School. Berglandschap met vakwerkhuizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 71 cm. In redelijke staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
A.J. van Prooyen. 1834 - 1898. Moeder en kind op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 12,5 x 18 cm. In goede staat.
Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Bas Veth, 1886. 1861 - 1944. Bomschuit met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Haagse School. Twee koeien bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 14,5 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, 2009. 1922 - 2010. 'Moderne figuren compositie'. 3 katten een duif en een vrouw Nr. 43/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 100x80cm. In goede staat.
W. Hambüchen. Duitse School. 1869 - 1939. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 28 cm. In goede staat.
Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Dame met dienblad in duinen. Pastel op papier. Afmeting: 43,5 x 31,7 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Isaac zegent Jacob. Olieverf op linnen. Restauraties. Afmeting: 91 x 69 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 47 cm. In goede staat.
Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Liggende koe in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaard. 1922 - 2012. Riviergezicht IJssel bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Yang Saudia. 1979. Arabier met valk + Arabische vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Miniatuur schildering. 19e Eeuw. Elegante dame. Aquarel op papier. Afmeting: 9,5 x 6,5 cm. In goede staat.
H.C. Bogman. 1861 - 1921. Paarden voerderplaats met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. IJsselgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.