Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G
Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G
Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G
Gesigneerd: I. Choultse, bospad in de sneeuw, olieverf op linnen.Cond:G 63x52cm
John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G
Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G
Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm
Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G
Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G
Joseph Morris Raphael (1869-1950 USA) havengezicht Menton, aquarel op papier. Cond:G 54x39cm
Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G
Barokwaaier met ivoor en aquareltechnieken, 18e eeuws, met drie handgeschilderde bijbelse voorstellingen, en figuren in het ivoor gesneden. (geheel opgeborgen in vitrine, kleine vochtvlek in waaier) i...
Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...
Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G
Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G
Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
Johannes Weiland (1856-1909) eenden in een sloot, olieverf op linnen 66x97cm.Cond:G
J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G
van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G