Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G
Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G
Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G
Suwela Ubud Bali 1988 (batek schilderij), olieverf op linnen, vogels bij een waterpoel 133x90cm. Cond.: G
Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G
Liny Kull 1932 (1919 - 2007 Zwitserland / Zurich), ets op papier, moeder met kind 24x59cm. Cond.: G