Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, winterlandschap met schaatser en kasteelruïne 40x30cm. Cond.: G
Wolter Pon ( 1941 - 2002), aquarel op papier, liggend vrouwelijk naakt 55x76cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kubistisch figuur 60x92cm. Cond.: G
Oud Chinees schilderij op rol 20e eeuw, 2 eenden 204x56cm. Cond.: R
Antiek Chinees schilderij op rol (verso Kano Tanshin Morimasa 1653 - 1718), gesigneerd en met tekst, voorstelling van oude Chinese wijsheer 176x40cm. Cond.: G
J. le Blanc (pseudoniem Adriaan Terhell 1863 Venlo - 1949 Beverwijk), olieverf op linnen, havengezicht Dordrecht 35x50cm. Cond.: R-G
B.m.v. Conceptio 18e eeuw, olieverf op linnen, Maria met putti 58x68cm. Cond.: R
Jan? Jansen 1956, gemengde techniek op papier, Ark van Noah 75x105cm. Cond.: G
Jan? Jansen 1954, gemengde techniek op papier, Adam en Eva 107x75cm. Cond.: G
M. Franken ca. 1900 (Duitse School?), olieverf op linnen, vaas met bloemen 75x55cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1853 - 1928 Rijswijk), olieverf op paneel, polderlandschap met kerk 52x31cm. Cond.: G
Russische School 20e eeuw, verso Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, landschap met onweer 40,5x27,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, acryl op papier, fantasiefiguren 65x81cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, "Spät sommertag", dorpsgezicht met brug 48x58cm. Cond.: G
Hermann Bopp? 1903 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met beekje 73x53cm. Cond.: R
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
Frans Baayens (Enschede 1896 - ), olieverf op linnen, de watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Russisch ikoon, moeder gods met de drie handen 19e eeuw 26x23x3cm. Cond.: G
Russisch ikoon, de Heilige Simeon 19e eeuw 31x26x3cm. Cond.: G
Russisck ikoon, de heilige Panteleimon eind 19e eeuw 35,5x31x3cm. Cond.: R-G
Russisch ikoon 19e eeuw, voorstelling van Heilige Seraphim van Sarov, één der meest recente en meest vereerde Heiligen van de Russische Orthodoxe kerk 22x17,5cm.